szukaj w serwisie
Miejscowość:
Typ obiektu:
Obszar:
Województwo:
Nazwa obiektu:
miejscowości na wakacje
      Pomorze Środkowe
           + rozwiń wszystkie
      Pomorze Zachodnie
           + rozwiń wszystkie
      Tatry i Podhale
           + rozwiń wszystkie
      Karkonosze
           + rozwiń wszystkie
      Beskidy
           + rozwiń wszystkie
      Sudety
           + rozwiń wszystkie
      Jura Krakowsko-Częstochowska
           + rozwiń wszystkie
      Bieszczady
           + rozwiń wszystkie
      W górach
           + rozwiń wszystkie
      Kaszuby
           + rozwiń wszystkie
      Mazury
           + rozwiń wszystkie
translate.google.com:
Watra Ośrodek Wypoczynkowy
Niedzica, Małopolskie
tel: 603 19 74 90
Nasz ośrodek położony jest w miejscowości Niedzica nieopodal Zalewu Czorsztyńskiego, nad rzeczką Niedziczanką, ok. 2 km od zamku w Niedzicy, a także nie daleko wyciągu narciarskiego i przejścia granic
Opis obiektu Kontakt Mapa dojazdu  
   przejdź do opisu obiektu
grill, solarium, tenis stołowy, ognisko, teren ogrodzony, ogród wypoczynkowy, świetlica, sala gimnastyczna, cisza i spokój, pełny węzeł sanitarny,
telewizor, lodówka, prysznic, umywalka, talerzyki, sztućce, szklanki, lustro, płyta kuchenna, szlafrok,
Sklep, Ścieżki rowerowe, Szlaki turystyczne, Poczta, Stok narciarski, Trasy rowerowe, Trasy spacerowe, Pub, Bar,
gotówka, przelew,
Polski,

Nasz ośrodek położony jest w miejscowości Niedzica nieopodal Zalewu Czorsztyńskiego, nad rzeczką Niedziczanką, ok. 2 km od zamku w Niedzicy, a także nie daleko wyciągu narciarskiego i przejścia granicznego ze Słowacją.

Do dyspozycji Państwa mamy przez cały rok: pokoje 2, 3, 4 i 5-cio osobowe, łącznie 96 miejsc. Duża świetlica, stół do tenisa, TV-satelitarna. Teren do rekreacji, boisko do siatkówki, huśtawki dla dzieci, zadaszone miejsce do palenia ogniska, wypożyczalnia rowerów górskich, własna sala dyskotekowa dla dzieci, jadalnia na około 80 miejsc, ośmioosobowa łódź rekreacyjna.

Ośrodek Wypoczynkowy WATRA zaprasza kolonie, grupy wycieczkowe, zielone i białe szkoły, obozy harcerskie i inne zorganizowane grupy. Nasz ośrodek jest przystosowany do przyjęcia do 100 osób.

Infrastruktura WATRY pozwala na organizację dyskotek, zabaw plenerowych pod gołym niebem lub specjalnym, dużym namiotem z kapelą góralską, rockową lub cygańską. Wszystkie atrakcje oferujemy po bardzo atrakcyjnych cenach.

Pokoje w Ośrodku Wypoczynkowym WATRA są 2, 3, 4 i 5-cio osobowe, łącznie 96 miejsc noclegowych. WC, umywalki oraz natryski wspólne na korytarzu.Na terenie ośrodka dostęp do bezprzewodowego Internetu. Ośrodek posiada dużą świetlicę, stół do tenisa oraz bardzo dużo terenu zielonego wokół do rekreacji.

Niedzica to wieś położona częściowo nad Jeziorem Czorsztyńskim i w dolinie rzeki Niedziczanki na granicy Pienin i Pogórza Spisko-Gubałowskiego. W latach 1320-1330 landgrafowie spiscy z rodu Berzevicsych zbudowali tu zamek zwany Dunajecz, mający strzec traktu handlowego łączącego Węgry z Polską.

Do dzisiejszych czasów pozostał w nienaruszonym stanie. W bezpośrednim sąsiedztwie Niedzicy zbudowano zaporę na Dunajcu, której budowę ukończono w 1997r. Zapora i powstały sztuczny zbiornik wodny wzbudzał liczne kontrowersje i sprzeciwy ekologów, ale podniósł atrakcyjność regionu i zniwelował zagrożenie powodziowe.

Oprócz niewątpliwych walorów krajobrazowych przyczynił się znacznie do ożywienia gospodarczego Pienin oraz pobudził rozwój infrastruktury turystycznej. Powstało wiele ośrodków wodnych, wypożyczalni sprzętu pływającego. Powstała przystań, gdzie cumuje statek wycieczkowy „Biała Dama”.

Okolice Niedzicy i Jez.Czorsztyńskiego są również atrakcyjnym miejscem dla amatorów „białego szaleństwa”. Powstaje coraz więcej ośrodków narciarskich z profesjonalnie przygotowanymi trasami zjazdowymi i biegowymi.SERDECZNIE ZAPRASZAMY !
strona główna | dodaj obiekt | kontakt | polityka prywatności | o firmie | regulamin | o Portalu